Villamosmérnök Kivitelezési Részlegvezető (Miskolc)

Villamosmérnök Kivitelezési Részlegvezető

 Megbízónk egy több évtizede országos szinten dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás, mely szinte egyedi szakmai tudással rendelkezik az irányítástechnikai, ipari automatizálási és informatikai ipar területén.
K
ivitelezési részlegük, vezetésére keresünk tapasztalt Villamosmérnök Kivitelezésvezető kollégát.

  • 22 fős műszaki csapat vezetése
  • Kivitelezési projektek átfogó, szervezeti szintű vezetése
  • Mérnök és technikus kollégák tevékenységének koordinálása, irányítása összhangban a rövid, közép és hosszú távú célokkal
  • Együttműködés a menedzsmenttel
  • Stratégia egyeztetése
  • Kitűzött célok implementálása, kapcsolódó feladatok strukturálása
  • A cég érdekeinek képviselete
  • Folyamatos kooperáció a partnerekkel

  • Mérnöki diploma (gyengeáramú villamosmérnök vagy automatizálási mérnök, BSc/MSc)
  • Management tapasztalat
  • Utazási hajlandóság Magyarország területén belül
  • Precizitás, igényesség
  • Folyamatszemlélet, változások menedzselése
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség szóban és írásban
  • Pontos, megoldás-centrikus munkavégzés
  • Jó érdekérvényesítő képesség
  • Jó szervező készség, agilitás
  • Pozitív motiváló képesség
  • Karbantartás vezetőként  min 15-25 fős csapat vezetési tapasztalat, és villamosság, automatizálás területén megszerzett gyakorlati tapasztalat
  • Gyártó környezetben gépek telepítésekben szerzett tapasztalat

  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezetet és irodák
  • Folyamatos szakmai továbbképzések
  • Családias hangulat, kiemelkedően jó csapatszellem, céges rendezvények
  • Modern, korszerű eszközök
  • Toyota RAV4 céges gépjármű

Munkavégzés helye

Debrecen,

Miskolc