Villanyszerelő munkatárs (Debrecen)

Villanyszerelő munkatárs

Leírás

Debreceni partnercégünkhöz keresünk tapasztalt villanyszerelőket!

Feladatok

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • Termelő, termelést segítő berendezések folyamatos üzemelésének biztosítása
  • A gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Hibák, javítások dokumentálása

Elvárások
  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • Gyakorlatiasság, több éves szakmai tapasztalat
  • Jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk
  • Tapasztalat szerinti bérezés
  • Alapbéren felüli bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria támogatás

Jelentkezés önéletrajz megküldésével a [email protected] e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írják bele, hogy "Villanyszerelő".

További információk a +36/20-373-2969 telefonszámon.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen