Villanyszerelő 4 nap munka-4 nap pihenő (Győr)

Villanyszerelő 4 nap munka-4 nap pihenő

Leírás

Folyamatosan fejlődő és bővülő partnercégünk részére keresünk Villanyszerelő kollégákat Győrbe! Dolgozz 4 napot, majd pihenj 4 napot, így több időd jut Magadra és a családra.

Feladatok

  • A villamos energia ellátási feladatok végrehajtása
  • Közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése
  • Kapcsolások elvégzése
  • Villamoshálózat berendezéseinek időszakos karbantartása, kisebb javítási munkák elvégzése
  • Hibabejelentések kezelése, hibák megoldása

Elvárások
  • Villanyszerelő végzettség
  • Legalább 1-3 éves villamos területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Probléma megoldó képesség, szolgáltatói orientáció

Amit kínálunk
  • Heti 3 vagy 4 munkanap
  • Alapbéren felül mozgóbért és cafeteria- juttatás
  • Bejárás támogatása
  • Stabil hátterű vállalat
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye

Győr

Győr