Villanyszerelő karbantartó (Szabadszállás)

Villanyszerelő karbantartó

A munkakör célja

A szabadszállási gyár zavartalan működésének biztosítása.

Feladatok

  • A gépek, berendezések elektronikus és elektromos üzemeltetése, karbantartása, felújítása szükség szerinti átalakítása;
  • Épület karbantartási munkák elvégzése;
  • Közreműködés az új gépek, technológiák telepítésében;
  • Az épületgépészet területén található összes gép, berendezés műszeres ellenőrzése, javítása, megelőző karbantartása a karbantartási tervek alapján;
  • Véletlen meghibásodások lekezelése (hiba észlelése, analizálása, kijavítása, a kijavított berendezés visszaellenőrzése);
  • Végrehajtott munkák dokumentálása;
  • Betanulást követően készenléti szolgálat vállalása;

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettséggel (szakmunkás vagy OKJ bizonyítvány) és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Munkádat pontosan, precízen és körültekintően végzed;
  • Csapatjátékos vagy, és hatékonyan tudsz együttműködni a kollégáiddal;
  • Munkakörhöz tartozó egészségügyi alkalmassággal rendelkezel;
  • Büntetlen, feddhetetlen előélettel rendelkezel.

Mit nyújtunk?

  • Nagyfokú önállóság.
  • Versenyképes jövedelem és juttatások.
  • Édességcsomagok.
  • Baleset és élet biztosítás.
  • Bónusz.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégben valósíthatod meg karriercéljaid, Közép-Európa egyetlen klasszikus rágógyárában.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Szabadszállás