Vízgépész (Martfű)

A hirdetés már lejárt!

Martfű Hotel Thermal SPA munkájára igényes, motivált és vendégközpontú Vízgépész kollégát keres. Csatlakozz csapatunkhoz és segíts sikeressé tenni az szolgáltatásainkat, járulj hozzá a tökéletes vendégélmény megteremtéséhez!

Vízgépész

Feladatok

  • Az uszodai működés folyamatos műszaki/karbantartói támogatása
  • Gépek, eszközök összeszerelése, beállítása, hibaelhárítások elvégzése
  • Tervezett karbantartási tevékenységek végrehajtása
  • Az épület külső-belső rendben tartása, hibaelhárítás, kisebb javítások elvégzése
  • Fürdő zavartalan működésének biztosítása, üzemnapló vezetése
  • Vegyszerkészlet figyelemmel kísérése, tárolásban történő segítségnyújtás
  • Az uszodában lévő kis javítások elvégzése
  • Az épületgépészeti és vízgépészeti berendezések üzemeltetése, felügyelete

Elvárások

  • munkatársaival és vendégeinkkel barátságos, kiegyensúlyozott viszonyt tudsz ápolni
  • szakirányú végzettség (gépész vagy uszodagépész vagy villanyszerelő)
  • precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • megbízható, stabil munkahely
  • teljes munkaidős munkavégzés
  • változatos, sokszínű munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

5435 Martfű, Ifjúság út 2.

Fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk, június 10-ig.

Martfű