Webshop manager (Budapest)

Cégünk, az egyik legnagyobb reformélelmiszer-kereskedelmi cég Magyarországon.

Webshop manager

pozícióba keressük új csapattársunkat.

Feladatok

  • Termékadatbázis karbantartása
  • Termékadatlapok naprakészen tartása
  • Képszerkesztés (kép átnevezés, méretezés)
  • Termékek feltöltése/letörlése az online webshopunkban
  • SEO-nak megfelelő termékleírások, szövegek írása (rövid és hosszú leírások) – iránymutató rendelkezésre áll
  • Termékek árainak, paramétereinek folyamatos figyelése, frissítése, aktualizálása
  • Marketing aktivitások megjelenítése a webshopon
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete, statisztikák készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves webshop adminisztrátori/manageri gyakorlat
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Jó fogalmazó, szövegíró képesség (helyesírás)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Nyitottság a tanulásra és új ismeretek elsajátítására
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • UNAS rendszer ismerete (1-2 év)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (munkaviszony)
  • Kulturált irodai környezet, jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a Jelentkezés az állásra gombra kattintva!

Budapest