Windows szerver rendszergazda (Budapest)

Partnerünk megkerülhetetlen szereplője a magyarországi pénzügyi szektornak - budapesti központjukba keresnek meglévő hálózatos csapatukba új, tapasztalt kollégát, aki kulcsszereplővé válna a cég HQ-ja, valamint a hozzá tartozó adatközpontok hálózatüzemeltetési és határvédelmi feladatainak ellátásában.

Windows szerver rendszergazda

Feladatok

  • Microsoft Azure és on-prem alapinfrastruktúra üzemeltetés
  • Windows szerverek üzemeltetése virtualizált és fizikai környezetben
  • Hybrid AD és Exchange (on-prem + M365) üzemeltetése
  • Windows Terminal szerver farmok üzemeltetése
  • PowerShell scriptek írása
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel
  • Operációs rendszerek és a területhez tartozó rendszerek naprakészen tartása

Követelmények

  • Legalább középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettség
  • Több éves elméleti és gyakorlati tapasztalat a feladatok között felsorolt témák tekintetében
  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Strukturált gondolkodás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Pontos, igényes munkavégzés, határidők betartása
  • IT szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődési igény, önképzés

Amit kínálunk

  • éves bónusz
  • cafeteria
  • home office támogatás
  • egészségbiztosítás
  • szakmai képzések támogatása
  • céges laptop, telefon
  • csapatépítő programok
  • céges rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest