Adatbázis rendszergazda (Budapest)

A Legfőbb Ügyészség Informatikai Főosztálya

Adatbázis rendszergazda

álláshelyének betöltése érdekében munkatársat keres a Központi Rendszer-felügyeleti Csoportba.

Feladatok:

  • adatbázisok napi szintű üzemeltetése
  • eseti és rendszeres lekérdezések futtatása
  • saját fejlesztésű rendszerek adatbázis oldali támogatása

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 2 éves MS SQL adatbázis üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • részletes adatbáziskezelő rendszer ismeret:
  • SQL adatbázisok menedzsment
  • gyakorlat Transact-SQL lekérdezésekben
  • alapszintű szerver üzemeltetési ismeretek

Szükséges kompetenciák:

  • rendszerszemlélet, rendszerismeret
  • proaktív megközelítés
  • önálló problémamegoldás, mérlegelés képessége
  • csapatmunkára való készség
  • nyitottság új technikák megtanulására

Előnyök:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • NoSQL ismeret

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégkörnyezet
  • szakmai fejlődés lehetősége

A jogállásra a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról és az ügyészi életpályáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény (Üjt.) vonatkozik, a tisztviselő illetményének megállapítása – az Üjt. 122/A. §-ának (2) bekezdésében foglaltak alapján – a felek közös megegyezésével a munka törvénykönyve alapján történik.

A pályázatot elnyert személynek külön felhívásra hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal szükséges igazolnia, miszerint büntetlen előéletű, illetve nem áll foglalkozástól eltiltás hatálya alatt. A fényképpel, valamint végzettséget igazoló okiratmásolattal ellátott, részletes önéletrajzokat 2019. március 5. napjáig beérkezően a Legfőbb Ügyészség Informatikai Főosztályára kérjük megküldeni e-mailben.

Budapest