Adatbáziskezelő (Budapest)

Budapest

Budapesti kreatív ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Adatbáziskezelő

Elvárások:

  • Cseh vagy szlovák nyelvtudás,
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (táblázatkezelés, szövegszerkesztés),
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés,
  • Szervezési és együttműködési képesség,
  • Önállóság,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Rugalmas, proaktív, stressztűrő személyiség,
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Termékkatalógusok menedzselése,
  • Adatbázisok naprakészen tartása, folyamatos feltöltése,
  • Kapcsolattartás a társszervezeti egységekkel,
  • Társszervezeti egységek folyamatos támogatása,
  • Projektek önálló menedzselése,

, Megbízóról:,

Büszkék arra, hogy hosszú évek óta dolgoznak együtt olyan sikeres, nemzetközi vállalattal, mint a FCA (Fiat Crysler Automobiles)., Menedzsereként Te is részese lehetsz az FCA sikertörténetének, közvetlenül ügyfelünk irodájában dolgozva., Nemzetközi vállalat, multikulturális környezet, modern irodaház, pörgős kollégák, dunai kilátás. Mi kellhet még?, , Szeretik a kreatív megoldásokat, az out of the box gondolkodást., Támogatják az egyéniség sokszínűségét és odafigyelnek az eltérő nézőpontokra., Folyamatosan megújulnak és bátran kísérleteznek a legújabb technológiákkal., Szívesen folytatnak szakmai eszmecseréket és kampányaik valóban hatékonyak., Rugalmasak és hatékonyak, bátran vágnak bele szokatlan feladatokba is., Szeretnek az udvaron meetingelni, pingpongozni és a szeretik a Római-parton levezetni a hetet., Szeretnek csapatban dolgozni és szeretik a kávét.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Szakmai képzések,
  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör,
  • Stabil hátterű, fejlődő cég,
  • Közvetlenül partnerünknél dolgozhatsz, valódi multikulturális környezetben, ,
  • Keressük azt - az akár pályakezdő - munkatársat, aki szeret adatokkal dolgozni, tud rendszerben gondolkozni és otthonosan mozog a cseh vagy a szlovák nyelvterületen.

Budapest