Adminisztrációs asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország 20 legnagyobb könyvvizsgáló társaságának egyike, könyvvizsgálati és egyéb számviteli tanácsadási szolgáltatásokat ad nemzetközi és magyar ügyfelek részére.

Adminisztrációs asszisztens

Feladatok

  • Napi postázási feladatok elvégzése, beleértve a levelek szortírozását, rendszerezését és kézbesítését
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, mint például adatbevitel, iratrendezés és dokumentumkezelés
  • Találkozók és megbeszélések ütemezésében és koordinálásában való részvétel
  • Az irodai készletek nyilvántartása és a munkahelyi környezet rendezettségének biztosítása
  • Támogatás nyújtása a csapat többi tagjának szükség szerint

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 24 óra vállalása rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Korábbi tapasztalat adminisztratív vagy irodai támogató munkakörben előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest