Adminisztrátor (Budapest)

XIII. kerületi értékbecslő cég irodájába, több éves tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk

Adminisztrátor

munkakörbe.

Feladatok

  • Megrendelések, munkák kiosztása, iktatása iktatórendszerben
  • Banki web felületen folyamatok kezelése, feltöltése
  • Kapcsolattartás alvállalkozó kollégákkal
  • Elszámolások kezelése, számlázások

Elvárások

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • felelősségteljesség
  • önálló és precíz munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Kreativitás, rendszerelmélet
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Gyors, logikus gondolkodás
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Egyéb számítógépes ismeretek (Internet, Web-es felületek, MS Office, Excel)

Előnyök

  • Banki vagy társ szakmában eltöltött tapasztalat (ingatlankezelés, társasházkezelés, követeléskezelés)
  • 10 ujjas gyors, pontos „vakon” gépelés

Amit kínálunk

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Fix fizetés, bejelentett munkaviszony
  • Felelősségteljes, változatos, pörgős munkakör
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest