Adminisztrátor (Budapest)

13. kerületi Ingatlan értékbecslő irodába új munkatársat keresünk

ADMINISZTRÁTOR

munkakörbe.

Feladatok

  • Megrendelések, munkák kiosztása, iktatása
  • Kapcsolattartás alvállalkozó kollégákkal
  • Elszámolások kezelése

Elvárások

  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Gyors, logikus gondolkodás
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Egyéb számitógépes ismeretek (Internet, MS Office)
  • Pár éves tapasztalat irodai munkakörnyezetben

Amit kínálunk

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Fix fizetés, bejelentett munkaviszony
  • Felelősségteljes, változatos, pörgős munkakör
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk, a "jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest