Alkalmazás Üzemeltető (Pécs)

Pécs

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Alkalmazás Üzemeltető

Feladatok

  • LINUX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére
  • Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása
  • Folyamatok kidolgozása és fejlesztése, automatizálás
  • Részvétel új technológiák bevezetésében

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tapasztalat Linux/UNIX alapú rendszerek szerver oldali üzemeltetésében
  • Web / Alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Apache, Tomcat)
  • Scriptnyelvek ismerete
  • Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése

Előny:

  • JBoss, Weblogic server, Oracle adatbázisrendszerek ismerete

Pécs