Asszisztens / adminisztrátor (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

XI. kerületi háziorvosi rendelő megbízásából keresünk részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

Asszisztens / adminisztrátor

Elvárások:

Egészségügyi adninisztrációban való jártasság, Számítógépes ismeretek, Határozott, agilis fellépés, Kihívást kereső személyiség, Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

Türelem, empátia a páciensekkel és a munkatársakkal szemben

Feladatok:

Beteg behívás, Adminisztráció, kartonba, vagy számítógépen

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Heti 20 órás munkaidő, váltott műszakban (Délelőtt 8.00-12.00, délután 16.00-20.00-ig), Bérezés kortól, tapasztalattól függően, megegyezés szerint, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest