BACKOFFICE ÜGYINTÉZŐ (Budapest)

A Merfol Kft. www.osstem.hu a dél-koreai high-tech fogászati implantátum gyártó, az Osstem hazai képviselője. Az Osstem a világ több mint 70 országába, Amerikától Európa országain át Japánig exportálja termékeit, Ázsiában és a csendes-óceáni térségben piacvezető. 2017 óta az Osstem lett a világ piacvezető cége az eladott implantátumok darabszámát tekintve!

A kiemelkedő eredmény nagymértékben köszönhető az Osstem hihetetlenül aktív oktatási tevékenységének is.

A megnövekedett piaci igények miatt keresünk most új pozícióba munkatársat:

BACKOFFICE ÜGYINTÉZŐ

Új munkatársunk legfőbb feladata meglévő partnereinkkel (fogorvosok) a rendeléseinek kezelése, a kapcsolat fejlesztése.

Fontos különbség versenytársainktól, hogy mi nem csak terméket értékesítünk, hanem széleskörű egyéb szolgáltatásokat is biztosítunk a fogorvosok részére: implantációs navigáció szolgáltatás, saját 3D-s nyomtatóval biztosított fúrósablon, CAD/CAM technológiás fogtechnika, egyedi felépítmények gyártása, csontpótláshoz különleges eszközök és műtéti kazetták biztosítása.

Feladatok

  • A piac és a versenytársak feltérképezése
  • Szakmai kiállításokon, konferenciákon való részvétel
  • E-mailek rendszeres ellenőrzése, rendelések teljesítése, kérdések megválaszolása.
  • Telefonon érkező megrendelések teljesítése (csomagolás, címkézés).
  • Megrendelések/szállítólevelek rögzítése az ügyviteli szoftverbe, illetve ezek számlázása.
  • Bizományosi raktárkészletek rendszeres ellenőrzése és fogyás elszámolása.
  • Orvoslátogatók segítése információkkal.
  • Előzetes statisztika alapján rendelések leadása a beszállítók felé angol nyelven.
  • Beérkezett áru bevételezése, rendszerezése.
  • Szállítás megrendelése a kimenő munkákhoz, FedEx, TNT.
  • Statisztikák készítése.

Követelmények

Az ideális jelölt tapasztalattal, ha ez esetleg valamilyen fogorvosi eszköz, netán implantátum, az ugyan nem feltétel, de komoly előnyt jelent.

  • Középfokú végzettség
  • Min. 3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, mellette a német megléte előny

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt ugyan a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

  • Versenyképes alapfizetés + teljesítmény utáni bónuszrendszer
  • Havi bérezés: bruttó 480 000 Ft és 560 000 Ft között, képzettségtől és gyakorlattól függően
  • Innovatív cégvezetés
  • High-tech technológiai háttér
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Családias hangulatú, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Magyarország, Budapest III. kerület

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva.

Budapest