Beágyazott szoftverfejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Beágyazott szoftverfejlesztő

Partnerünkről:

Nemzetközi szinten elismert multinacionális autóipari szoftverfejlesztésekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk beágyazott szoftverfejlesztőket.

Feladatok:
  • Beágyazott programok C programozási nyelven való fejlesztése
  • Követelmények, rendszertervek készítése, elemzése, implementálása
  • Tesztprogramok felülvizsgálata, fejlesztése
  • Szoftverek tesztelése
  • Agilis csapatban való munka
  • Szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása, új termékek fejlesztése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Középfokú végzettség esetén releváns szakmai tapasztalat)
  • C programozás magas szintű ismerete
  • Valós idejű beágyazott környezetben való jártasság
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvismeret
  • Minimum 1 éves tapasztalat releváns területen
Előny:
  • Autóipari tapasztalat
  • AUTOSAR ismerete
  • Script nyelvek ismerete
  • Elektronikai ismeret
Amit kínálunk:
  • Betekintés a legmodernebb járművek fejlesztésébe
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet
  • Horizontális és vertikális előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos csapatot
Munkavégzés helye:

XI. Kerület

Budapest