Beszállítófejlesztő Minőségügyi mérnök (Győr)

(Győr, Mór, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Beszállítófejlesztő Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Beszállítók látogatása;
  • Beszállítók fejlesztése, minőségügyi reklamációk intézése;
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, beszállítók értékelése;
  • A beszállítói teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése;
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása;
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál;
  • Folyamatok fejlesztésére javaslattétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett SD v. SQA mérnöki tapasztalat
  • Utazásra való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • A bejárás teljes támogatása

Munkavégzés helye

  • Győr, Mór, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/9791-5969 (Wéber Kinga)

Győr