SQA (Beszállítói minőségügyi) mérnök (Zalaegerszeg)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

(Junior jelentkezőket is várunk)

SQA (Beszállítói minőségügyi) mérnök (Zala megye)

Feladatok

  • Quality rendszer fejlesztésében való aktív részvétel, elsősorban beszállítói quality területen;
  • Beszállítók megfelelőségének ellenőrzése, értékelése, beszállítói minősítésekben való részvétel;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • PPAP dokumentációk elkészítése;
  • Auditok levezénylése;
  • Minőségügyi probléma esetén reklamációk felülvizsgálata, segítség nyújtása;
  • Reklamációk összefogása, nyomon követése,
  • Riportálás a quality manager részére.

Elvárások

  • Mérnöki diploma (Műszaki és/vagy minőségügyi végzettég)
  • Minőségügyi mérnöki tapasztalat (Juniorok jelentkezését is várjuk)
  • FMEA, Control Plan, 8D, Pareto, 5Why, Ishikawa, PDCA ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek
  • Modern, fejlett munkakörnyezet
  • Horizontális és vertikális előrelépési lehetőség a jövőre nézve

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/665-7574

Zalaegerszeg