Beszerző (Tök)

Beszerző

Leírás

Szeretnél egy stabil, folyamatosan fejlődő csapat tagja lenni? Csomagolt saláták gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk BESZERZŐ kollégákat.

Beszerző

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációk elvégzése
  • Rendelések leadása és nyomon követése
  • Esetlegesen árak tárgyalása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Saját gépjárművel történő bejárás

Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Munkaruha biztosítása
  • Teljes, bejelentett munkavégzés

Munkavégzés helye:
  • Tök

Munkavégzés helye

Tök

Tök