Betanított gépkezelő (Kápolnásnyék)

Vasbetonacél vágásával, hajlításával, hegesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Betanított gépkezelő

Elvárások:

  • 8 általános iskola,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Géplakatos vagy bármilyen vasas előképzettség,
  • Hegesztési ismeret,
  • Műszakirajz olvasás,
  • Saját autó

Feladatok:

  • Vasbetonacél vágó, hajlító gépen történő munkavégzés, illetve CO hegesztés (heftelés),
  • A munkabiztonsági követelmények betartása,
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszútávú biztos munkalehetőség,
  • Magas jövedelem akár nettó 1650 Ft/óra,
  • Szép kártya 35000 Ft/hó,
  • Ingyenes munkásszálló biztosítása,
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

Kápolnásnyék