Betanított gépkezelő (Kápolnásnyék)

A hirdetés már lejárt!

Vasbetonacél vágásával, hajlításával, hegesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Betanított gépkezelő

Elvárások:

8 általános iskola, Precíz, pontos munkavégzés, Erkölcsi bizonyítvány, Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

Géplakatos vagy bármilyen vasas előképzettség, Hegesztési ismeret, Műszakirajz olvasás, Saját autó

Feladatok:

Vasbetonacél vágó, hajlító gépen történő munkavégzés, illetve CO hegesztés (heftelés), A munkabiztonsági követelmények betartása, A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

Bejelentett, hosszútávú biztos munkalehetőség, Magas jövedelem akár nettó 1650 Ft/óra, Szép kártya 35000 Ft/hó, Ingyenes munkásszálló biztosítása, Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

Kápolnásnyék