Ez a hirdetés lejárt ezt az állást elmentem
Sikeresen elküldtük jelentkezését!
Nézze meg a hasonló állásokat.
Sikeresen elküldtük jelentkezését az állásra,
és e-mailben kiküldtünk Önnek Jobline jelszavát, mellyel legközelebb be tud lépni.
Megnézem a hasonló állásokat.
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Munkavégzés helye: 8330 Sümeg, Baglyas tér 2.
Főbb feladatok: Szakszerűen kiszolgálja és tájékoztatja a vásárlókat.
Biztosítja, hogy a boltban mindig megfelelő minőségű és mennyiségű élelmiszer legyen elérhető.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Gondoskodik az aktuális termék akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
Tiszta munkakörnyezetet tart fenn, valamint betartja a raktár- és udvarrendet.
Részt vesz a leltárak lebonyolításában.
Kezeli a pénztárgépet és az automata üvegvisszaváltót.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2013.10.01.
Előnyt jelent: középfokú, valamint szakirányú kereskedelmi végzettség,
kereskedelmi munkatapasztalat,
targoncavezetői engedély.
Kapcsolattartó neve: Mózner Adrienn
Kapcsolattartó e-mail címe: 44021bve@hu.tesco-europ.com
Kapcsolattartó telefonszáma: 06208276737