Chief Product Officer (Budapest)

Partnerünk és csapata tudhatja magáénak Magyarország piacvezető apróhirdetési és járműhirdetési oldalait, valamint hazánk meghatározó autós magazinját. Hitvallásuk, hogy oldalaik sikere és jövője a velük dolgozókban rejlik, ezért sok időt és energiát fektetnek saját maguk és közösségük fejlesztésébe.

Chief Product Officer

Feladatok

  • Product team irányítása ( senior termékmenedzserek és UX menedzserek vezetése)
  • Felsővezetői döntésekben való részvétel
  • Termék stratégia kialakítása
  • Munkatársak, illetve cégkultúra fejlesztésében való részvétel
  • Technológia fejlesztésének támogatása
  • Üzletfejlesztés
  • Stratégiai döntések kikommunikálása, a munkatársak felé
  • Erőforrás tervezés (pl. termék fejlesztés, emberi erőforrás)
  • Szakértői csapat létrehozása (termékmenedzsment, UX design, és Client Service részlegekben)
  • Hatékonyság maximalizálása, szervezeti és termékgyakorlat oldaláról
  • Budget tervezésében és kialakításában való részvétel
  • Részvétel a nemzetközi CPO meetingeken
  • Cégképviselet a nemzetközi és magyarországi eseményeken

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és magyar nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Más vállalatoknál szerzett CPO tapasztalat
  • Sikeres új termék bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Új szervezet felépítésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat termékmenedzserek vezetésében, modern termékmenedzsment technikák sikeres adaptálásában
  • Digitális piacok ismerete, web és mobil alapú end-to-end tranzakciós tapasztalat
  • Bizonyított komplex piacismeret, versenydinamika, vásárlói igények, vonzó termék/szolgáltatás befektetési stratégia fejlesztésben való jártasság
  • Team-ek támogatásában, hatékony konfliktuskezelésben, talentek megtalálásában szerzett gyakorlat
  • Adatokon, teszteredményeken alapuló döntéshozatalban szerzett jártasság
  • Statisztikai modellek magas szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Kimagasló juttatási csomag: az alapbéren felül éves bónusz, cafetéria és rengeteg béren kívüli juttatás
  • AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség
  • Külföldi ösztöndíj lehetőség
  • Gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobják fel az amúgy sem szürke hétköznapokat
  • Csapatuk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű
  • Jól kidolgozott betanítási folyamat, szakmai támogatás
  • Kutyabarát iroda

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Budapest