CNC marógép-kezelő és/vagy esztergályos (Mór)

Csapatunk bővítéséhez keresünk CNC marógép-kezelő és/vagy esztergályos munkatársat

A hirdetés már lejárt!

A Metalvision Kft. magyar érdekeltségű acélszerkezet, szerszám, készülék és egyedi gépgyártással foglalkozó cég. Termékeit főleg az autóipar számára tervezi, gyártja és értékesíti. Közel 7 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a képzett, tapasztalt szakembereink kompetenciájának és a vevői követelményekhez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Csapatunk bővítéséhez keresünk CNC marógép-kezelő és/vagy esztergályos munkatársat.

Feladatok:

  • 3- és 4-tengelyes marógépek beállítása, programozása és kezelése
  • Egyedi alkatrészek mellett kicsi és közepes szériák önálló gyártása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • Műszaki rajz olvasás
  • Anyagok és megmunkálhatóságuk ismerete
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • 2 műszak vállalása amennyiben a rendelési mennyiségek megkívánják

Előny:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • Vinmax programozási nyelv ismerete
  • Sík- és palástköszörű kezelési ismeretek
  • CAD/CAM ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Professzionális és lendületes csapat támogatása
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség biztosítása
  • Más technológiák elsajátítása
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Munkábajárás támogatása

Egyéb információk:

  • Kezdés megegyezés szerint

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a megadott mail címre várjuk.

Mór