Csoportvezető könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Üzletviteli Megoldások divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Kapacitásbővítésünkre tekintettel és számviteli csapatunk erősítése céljából innovatív, lelkes, motivált munkatársakat keresünk.

A KÉSZ Csoport az új kollégáját

Csoportvezető könyvelő

munkakörben szeretné csapatában üdvözölni.

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves, éves zárások összeállításában való részvétel
  • Mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítése
  • Bevallások összeállítása
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal
  • A pénzügyi és HR csoporttal való hatékony együttműködés
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés
  • Junior- és senior könyelőkből álló csapat operatív vezetése, szakmai támogatása
  • Napi szintű együttműködés a többi csoportvezető könyvelővel
  • Ad Hoc projektjellegű számviteli feladatok ellátása
  • Üzletágvezető munkájának segítése

Elvárásaink:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció is elvárás!)
  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Min. 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl.: CODA, SAP) ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Alaposság, megbízhatóság, kitartás
  • Ügyfél-központúság
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:

  • Adószakértői vagy adótanácsadói felsőfokú szakképesítés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit ajánlunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen interneten fényképes önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével!

Budapest