SZÁMVITELI OSZTÁLYVEZETŐ (Budapest)

SZÁMVITELI OSZTÁLYVEZETŐ

Intézményünk Pénzügyi osztályára várjuk új kollégánkat számviteli osztályvezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

Határidős számviteli feladatoknak a koordinálása és ellenőrzése. Főkönyvi könyvelés évnyitásához az állományok beolvasása, nyitó-rendező tételek könyvelése, bank, pénztár számlák megnyitása, főkönyvi számlák megnyitása, mérleg számlák előző évi egyenlegeinek ellenőrzése. Az elemi költségvetés, illetve az előirányzat módosítást, előirányzat-átcsoportosításokat tartalmazó dokumentumok, továbbá intézményi feladás alapján történő módosítások kontírozása és könyvelése.

Elvárt végzettség:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett – legalább 1-3 év tapasztalat,
  • Ecostat program ismerete,
  • KGR-K11 rendszer ismerete,
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Családias munkakörnyezet,
  • jó hangulatú csapat,
  • stabil intézményi háttér,
  • továbbtanulási lehetőség.
Budapest