Csoportvezető munkatárs (Szigetszentmiklós)

Csoportvezető munkatárs

Leírás

Szeretnél egy kiemelkedő csapat tagja lenni, és nyitott vagy a fejlődésre? Csoportvezető kollégákat keresünk Magyarország egyik legmodernebb raktárába.

Feladatok

  • 15-20 fős csoport irányítása (komissiózók, csomagolók, rakodók);
  • A munkafolyamat megszervezése, irányítása és felügyelete;
  • Raktározási eljárások pontos kezelésének biztosítása, az egészségügyi és biztonsági szabványok felügyelete, munka- és tűzvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Javaslattétel a raktározási folyamatok fejlesztésére;
  • Felelős a munkaerő optimalizálásáért, az eszközök rendeltetés szerű használatáért.

Elvárások

  • Munkavállalók közvetlen irányításában szerzett tapasztalat;
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
  • Alap vagy szakmunkás végzettség;
  • Motivációs készség, problémamegoldó készség;
  • Feladatkiosztás és felügyelet;
  • Nyitottság a változásokra;
  • Csapatmunkára való készség;
  • Egyenes kommunikáció;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • 2 műszakos munkarend, hétvégi munkavégzés vállalása.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra egy nemzetközi, stabil hátterű vállalatnál, ahol hosszútávon számítunk szakértelmedre;
  • SZÉP kártya juttatás
  • Tömegközlekedéssel vagy gépjárművel érkezel? Mi támogatjuk a munkába járásod. Autó esetén pedig ingyenes parkolóhelyed lesz;
  • Az „elengedhetetlen” napi kávék mellett heti gyümölcsnapokkal, őszi vitamincsomaggal, húsvéti/karácsonyi ajándékcsomaggal (és még sok mással) várunk;
  • Wellbeing megoldásunk során térítésmentesen veheted igénybe a partnereink által kínált sportolási alternatívákat (kondi, úszás, foci);
  • Remek hangulatú céges rendezvényeinken lehetőséged lesz jobban megismerni a többi területen dolgozó kollégát is.

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós