Logisztikai vezető (Gyöngyös)

Logisztikai vezető

Leírás

Nemzetközi, stabil vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnerünk gyöngyösi gyáregységébe Logisztikai vezető kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • a logisztikai terület irányítása, a vezetése alá tartozó 5 fő napi munkájának koordinálása
  • kapcsolattartás és együttműködés a központtal, a vevőkkel és a beszállítókkal
  • fejlesztési és kialakítási projektekben való részvétel, ezek vezetése
  • a vevői megrendelések nyomon követése
  • anyagok és alkatrészek beszerzésének irányítása
  • az alapanyagok és alkatrészek felhasználásának nyomon követése
  • készletszint nyomon követés
  • területéhez tartozó KPI-ok meghatározása, monitorozása, figyelemmel kísérése
  • a raktári feladatok irányítása, ellenőrzése
  • a szállítási és vám feladatok irányítása
  • a területén meglévő minőségügyi rendszer működtetése
  • részvétel globális, európai szintű logisztikai projektekben

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat (logisztika & raktár)
  • magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP, BI, BW ismeret
  • konstruktív, strukturált és stratégiai gondolkodásmód
  • határozott, lendületes személyiség
  • vezetői készség és kompetenciák

Amit kínálunk

  • Piacképes alapbér
  • Bónuszlehetőség
  • Prémium kifizetés
  • Emelt összegű bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös