Dedikált telefonos ügyfélmenedzser (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Téged várunk, ha fontos számodra az elégedett ügyfél és a minőségi munkavégzés.

Dedikált telefonos ügyfélmenedzser

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon
  • Új ügyfelek szerzése a KKV szektorban
  • Szerződéskötések lebonyolítása, teljes körű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
  • A képzés után teljesített sikeres vizsga szóban és írásban

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai képzést, mely szerződéskötés után azonnal kezdődik
  • Hosszútávú munkalehetőséget
  • Munkakezdés: 2019. május első hete
  • Családias, barátságos munkakörnyezet
  • Jól és könnyen megközelíthető iroda
  • Próbaidő alatt kiemelt alapbért: nettó 240 000 Ft/hó
  • Az alapbéren felül teljesítményalapú bónuszt a próbaidő után (melynek alapfeltétele a sikeres vizsga)

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!