Ügyfélszolgálatos (Budapest)

Ügyfélszolgálatos

Ha a webáruházak világa azon túl is érdekel, hogy megnyomod azt a bizonyos "megveszem" gombot, szeretnéd látni, hogyan működik egy modern, vezető webshop a mindennapokban, jelentkezz! tapasztalattal rendelkező ügyfélszolgálatost keresünk, aki kiváló kommunikációs készségével, segítőkészségével és empatikus hozzáállásával szívesen segít választ találni vásárlóink minden kérdésére.

Feladatok:

  • kezelni a bejövő e-mail és chat üzeneteket, telefonhívásokat és elvégezni az ezekkel kapcsolatos adminisztrációt,
  • honlapunkon és a Facebookon is megválaszolni a hozzászólásokat, kérdéseket,
  • kezelni a beérkező panaszokat,

Elvárások:

  • minimum 3 év ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség.

Előnyök:

  • Román nyelv használata kommunikációs szinten

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony, fix bérezés,
  • Változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel,
  • Kiváló munkahelyi légkör, jó csapat, jófej kollégák
  • Rendszeres és őszinte visszajelzés a munkádról

Munkavégzés:

  • A munkavégzés hétfőtől péntekig 8-17 óráig tart.

Munkavégzés helye:

  • 1141 Budapest, Szugló utca 130.

Budapest