EHS Manager (2974) (Veszprém vármegye)

EHS Manager (2974)

Rendkívül stabil és tőkeerős, multinacionális gyártópartnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A munkahelyi egészségvédelemmel és biztonsággal kapcsolatos belső szabályok kidolgozása és betartatása,
  • A munkakörülmények kockázatainak és a lehetséges baleseti forrásoknak meghatározása és értékelése,
  • Statisztikai adatok értékelése,
  • Gyárigazgatónak való riportálás,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • A megfelelő minőségű foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok biztosítása,
  • A berendezések állapotának és a munkakörülményeknek rendszeres ellenőrzése,
  • A tűzvédelmi berendezések és előírások fejlesztése,
  • A megfelelő elsősegélynyújtási ismeretek és eszközök biztosítása,
  • A munkahelyi balesetek kivizsgálása és megelőző intézkedések biztosítása,
  • Munkavállalók és külső alkalmazottak oktatásának megszervezése,
  • Felelős továbbá a vagyonbiztonságért és az üzemi terület általános rendjéért.

Elvárások

  • Gyártócégnél, EHS területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Munkavédelmi végzettség.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, munkahelyi étkezési-, sportolási-, és bejárási támogatások),
  • Észak-európai munkakultúra, work-life balance,
  • Stabil, tőkeerős, multinacionális háttér,
  • Kirívóan magas munkabiztonsági standardok,
  • Modern, nyugodt munkakörnyezet.

A munkavégzés helye

Veszprém vármegye