Éjszakás recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk a soroksári háromcsillagos szállodájába keres éjszakás recepciós kollégát azonnali kezdéssel.

Egyetemisták jelentkezését is szívesen várjuk.

Éjszakás recepciós

Feladatok

  • A vendégek érkeztetése, utaztatása, információszolgáltatás.
  • Számlázás, kassza- és hitelkártya kezelés.
  • Foglalások rögzítése, nyomonkövetése.
  • Telefonhívások, online foglalási rendszerek kezelése.
  • Drink bár üzemeltetése

Elvárások

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Vendégközpontú szemlélet, udvariasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Román vagy orosz nyelvtudás
  • HostWare rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható munkáltatói háttér
  • Két étkezési lehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest