Építésvezető, gépészeti szerelésvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából építésvezetésben, gépészeti szerelésben tapasztalt munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Építésvezető, gépészeti szerelésvezető

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Minimum 3 év kivitelezésben szerzett építésvezetői tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás szóban,
  • Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Tervezői szoftverek ismerete

Feladatok:

  • Helyszíni munkairányítás, anyagrendelés,
  • Az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek irányítás,
  • A dolgozók napi elvégzett feladatának minőségi ellenőrzése,
  • Beszámoló készítése, folyamatos kommunikáció a kollégákkal, Külföldön megvalósuló kivitelezési projekt koordinálása, ellenőrzése,

Megbízóról:

  • Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek,
  • Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Teljes munkaidős munkaviszony,
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak,
  • Azonnali munkakezdés

Budapest