Építőipari adminisztrátor (Budapest)

Dinamikusan fejlődő építőipari cég keres építőiparban szerzett tapasztalattal vagy építészettel kapcsolatos végzettséggel rendelkező szakembert Budapest XIII. kerületi székhelyére.

Építőipari adminisztrátor

Feladatok

  • Beérkező számlák és szállítólevelek rendezése építkezések szerint.
  • A kiszámlázott összegek rendszeres összevetése a megkötött szerződésekkel.
  • Árajánlatok készítése jövőbeni projektekhez.
  • Éppen futó projektek esetében elszámolások elkészítése, kommunikálása a megrendelők irányába.
  • Árajánlatok kérése beszállítóktól, azok összehasonlítása, rendszerezése.

Elvárások

  • Építőiparral kapcsolatos tanulmányok, végzettség.
  • Építőiparban szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Magas fokú excel ismeret és kezelés.
  • Pontos és alapos munkavégzés.
  • Megoldásközpontú gondolkodás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járási támogatás
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Általános jókedv. ( ami egyben elvárás is )

Amennyiben a fentiek alapján magadra ismersz, kérlek, küldd el számunkra szakmai referenciáidat is tartalmazó önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével.

Budapest