Épületautomatika mérnök (Budapest)

Szeretnél egy innovatív és gyors ütemben fejlődő cég részese lenni? Nagy projekteken részt venni, felelősségteljes és fontos munkát végezni, amelyet jó hangulatban, támogató kollégák mellett végezhetsz? Akkor modern épületgépészeti megoldásokat nyújtó partnerünk lehetőségét neked hoztuk el! Amennyiben rendelkezel legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal és épületvillamossági tervezői jogosultsággal, akkor jelentkezz a lap alján lévő gomb segítségével! A leírásban magadra ismertél? Akkor ne habozz és jelentkezz mihamarabb!

Épületautomatika mérnök

Feladatok

  • A beüzemelő kollégák napi szintű segítése, irányítása
  • Projektek folyamatos követése, előzetes automatika tervek készítése
  • Projektek vezérléseinek programozása, szoftvertesztelés
  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel
  • Szakmai tanácsadás, kapcsolattartás
  • Helyszíni bejárások
  • Hálózatok és épületfelügyeleti rendszerek testreszabása, helyszíni programozás
  • Anyagbeszerzéssel és gyártással kapcsolatos ügyintézések
  • A beüzemelt rendszerek átadása, oktatás

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Épületvillamossági tervezői jogosultság
  • 5 év épületvillamossági területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Erős és gyengeáramú tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Loxone, iCON, iNELS vagy hasonló rendszerek ismerete

Előnyök

  • Építmények épületvillamossági munkáinak felelős műszaki vezetése (MV-EV) jogosultság
  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás
  • Utazási támogatás
  • Modern iroda
  • Családias munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest