Épületkarbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám 1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Épületkarbantartó
391

Feladatok

  •   A telephely és a gyártócsarnokok/épületek állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Telephelyi igények felmérése, az igények teljesítésének koordinálása
  • Épületkarbantartási feladatok felmérése, megrendelése, elindítása és azok teljesülésének szakmai felügyelete (fűtés, hűtés, légtechnika, erős- és gyengeáramú javítások, műszaki berendezések karbantartása)
  • Kapcsolattartás a külsős vállalkozókkal
  • Javításokat végző cégekkel kötött szerződésekben vállalt feladatok elvégzésének ellenőrzése, operatív munkák segítése, támogatása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, működésének folyamatos felügyelete

Elvárások

  • Minimum középfokú – releváns területen szerzett - iskolai végzettség
  • Épületkarbantartásban szerzett több éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, erős fizikai állóképesség

Egyéb fontos tudnivalók:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Műszakrend: hétfőtől péntekig 6:00-14:30 között

Amit kínálunk

STABIL munkahelyet keres, ahol hosszú távon tervezhetsz?

Szereztél már tapasztalatot az ÉPÜLETKARBANTARTÁS minden területén? (légtechnika, fűtés-hűtés, villanyszerelés, építészet)

Ezermester vagy de a tudásod már magasabb szintű? A szerződésektől és az adminisztratív munkától sem riadsz vissza?

Legyél TE a felelőse egy cég teljes épületkarbantartásáért az alvállalkozók irányításával! JELENTKEZZ!

  • MAGAS kereseti lehetőség: akár br. 650.000 Ft.
  • Egyéb juttatások:
    • ÖSZTÖNZŐBÓNUSZ havi br. bér kb. 8 %-a havi szinten
    • NT. 32.000 FT/hó- Cafeteria juttatás (br. 504 000 Ft/év)
  • MUNKÁBA JÁRÁSI támogatás:
    • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.
    • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.
  • EMELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40%
  • BEJELENTETT munkaviszony
  • Megbecsülés és elismerés
  • Fejlődési lehetőség, amely BÉREMELÉSSEL jár

RAGADD meg az alkalmat, hogy részese legyél CSAPATUNKNAK és a MAGAS, akár br. 650.000* Ft-os juttatási csomag előnyeinek!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest