Értékesítési menedzser (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

A régió egyik meghatározó turisztikai szolgáltatója értékesítési menedzser munkakörbe keresi új munkatársát Debrecenben

Főbb feladatok:

  • Részvétel a marketingkommunikáció tervezésében, végrehajtásában és ellenőrzésében
  • Részvétel különböző rendezvények, események koncepcionális és pénzügyi megtervezésében és lebonyolításában
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás, új együttműködési lehetőségek kialakítása, új partnerségi lehetőségek felkutatása, ajánlatok készítése
  • Javaslattétel a jegyárak kialakítására, promóciós lehetőségekre

Előnyt jelent:

  • Rendezvényszervezés terén való jártasság
  • Szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes nyelvtudás angol, vagy más idegen nyelven

Amit kérünk:

  • Három év, értékesítési területen gyűjtött tapasztalat
  • Érdeklődő, tanulni vágyó személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és kreativitás
  • Csapatban és egyénileg is megbízható, precíz, pontos, felelős munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős szerződés
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (számítógép, telefon) teljeskörű biztosítása

A munkavégzés helye: Debrecen

Debrecen