Értékesítési vezető munkatársat keresünk (Zalaegerszeg)

Partnerünk cége magyar tulajdonú kisvállalkozás, amely 30 éve tölt be fontos piaci szerepet a hazai csomagolástechnikai anyagok, eszközök gyártása és kereskedelme területén. Stabilitásukat folyamatos fejlődésüknek, megújuló képességüknek, valamint dolgozói kollektívájuk kitartó munkájának köszönhetik.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatukhoz! Éljék meg együtt a sikereket!

Értékesítési vezető munkatársat

keresnek fejlesztési céljaik eléréséhez, akinek a feladata egy új értékesítési rendszer felépítése, területi képviselő hálózat, belső értékesítő csapat kialakítása.

Feladatok

  • Kereskedelmi értékesítési stratégia és termék portfolió kidolgozása, megvalósítása, árlisták napra készen tartása
  • A kitűzött értékesítési célok elérése
  • Új munkatársak betanítása és integrálása az értékesítési csapatba
  • Beosztottjai motiválása, munkájuk ellenőrzése és támogatása, továbbá folyamatos fejlesztése
  • Jelentések, beszámolók készítése az ügyvezetés számára
  • Az értékesítés támogatási rendszer folyamatos fejlesztése, oktatási anyagok készítése és oktatások megtartása
  • Javaslattétel folyamatok fejlesztésére, új szolgáltatások bevezetésére
  • Piackutatás, új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
  • Digitális értékesítési platformok bevezetése, kialakítása

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Minimum 5 éves értékesítési vagy kereskedelmi vezetői tapasztalat
  • Ipari csomagolóanyag ismeret, csomagolástechnikai tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Magas szintű számítógéphasználat
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Erkölcsileg fedhetetlen szakmai múlt
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • ERP rendszer bevezetésében vagy értékesítési rendszer kialakításában szerzett tapasztalat
  • Aktív nagyvállalati kapcsolatrendszer

Előnyök

  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • HoReCa, Higiénia, Munkavédelem területén szerzett értékesítési tapasztalat
  • Marketing ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + teljesítmény arányos juttatások
  • Cégautó + munkavégzéshez szükséges mobil eszközök
  • Megbízható, tőkeerős vállalati háttér

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg