Értékesítési vezető (szépségipar) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT keresünk partnerünk részére, aki a hazai kozmetikai piac egyik vezető nagykereskedelmi szereplője.

Értékesítési vezető (szépségipar)

Feladatok

Az értékesítési csapat irányítása és támogatása. (8 fő)

Célok és feladatok meghatározása, végrehajtatása, számonkérése.

Az értékesítési stratégia kialakítása a menedzsmenttel való szoros együttműködésben.

Értékesítési folyamat működtetése és optimalizálása.

Új termékek bevezetésének irányítása.

Szoros együttműködés a kapcsolódó területekkel, különösen a Marketing osztállyal.

Beszállítói egyeztetések lebonyolítása.

Riportok, dokumentációk elemzése és prezentálása a tulajdonosok felé.

Követelmények

Felsőfokú végzettség preferált.

Értékesítési vezetői vagy Értékesítési Csapatvezetői szerepkörben szerzett tapasztalat akár B2B/B2C területen.

KKV környezetben szerzett munkatapasztalat.

Értékesítési képviselők irányításában szerzett gyakorlat.

Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Érdeklődés a szépségipar iránt.

Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélorientált attitűd.

Erős időmenedzsment, szervezési és delegálási készség, feladatok hatékony priorizálása.

Külföldi utazásra való hajlandóság (évi 1-2 alkalommal)

Amit kínálunk

Elismert, prémium márka.

Stabil, erős vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség.

Támogató csapat, nyitott munkavállalói kultúra.

Fejlett folyamattámogatás és adminisztrációs rendszerek.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest