Éttermi dolgozó (Sopron)

Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt. Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.” Sok év eltelt azóta, de a  KFC hitvallása nem változott. Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

Újonnan nyíló KFC autós éttermünkbe keresünk munkatársakat Sopronba az alábbi pozícióba:

Éttermi dolgozó

Amit kínálunk:

Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

Feladatok:

Vendégek maximális kiszolgálása, kedvesen, mosolygósan
Vendégek rendeléseinek összekészítése
Pozitív, energikus munkavégzés
Örömmel eltöltött napok egy lendületes, jó hangulatú, fiatalos csapatban

Téged keresünk ha:

Szereted a pörgést, pozitív, mosolygós vagy
Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni
Gyors karriert szeretnél befutni
Vezetővé szeretnél válni

Szükséges tapasztalat:

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Sopron

Jelentkezés a Jelentkezem az állásra gombra kattintással vagy telefonon: +36 70 529 2421 Rédei Alexandra

Sopron