Export Sales Manager (FMCG) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk stabil gyártó és értékesítő vállalat az FMCG területen.

Részükre keresünk, bővülés miatt, új kollégát, az alábbi pozícióba:

Export Sales Manager (FMCG)

Feladatok

  • A leendő sales manager külföldi országokban fog értékesítési tevékenységet végezni (a pontos régiót a felettessel közösen fogják átbeszélni);
  • Export sales managerként feladata lesz az értékesítés teljes tevékenységét összefogni, a tárgyalásokat levezetni és a szerződéseket megkötni - adott régióra vonatkozóan;
  • Kapcsolatot tart a már meglévő és új Partnerekkel is;
  • Együttműködik a háttérmunkát végző kollégákkal (akár piackutatási, akár logisztikai vagy marketing szempontból);
  • Részt vesz az értékesítési stratégia kialakításában;
  • Akcióterveket dolgoz ki a jövőbeni sales tevékenység növelése céljából;
  • A területére vonatkozóan megismeri az adott országok kultúráját, feltérképezi a piacot és idővel, előrejelzéseket készít a területre vonatkozóan;
  • Riportolni a Sales Directornak fog.

Elvárások

  • FMCG területen szerzett értékesítési tapasztalat - regionális pozícióban;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Nemzetközi környezetben szerzett tárgyalási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Korrekt, a tapasztalatot ÉRTÉKELŐ bérezés, juttatások, vállalati gépjármű magánhasználatra.
  • Hosszú távú, jövőbe mutató tervek, stabil/tőkeerős háttér.
  • Felelősségteljes feladatok.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest