Felszolgáló / pincér (Szeged)

Szegedi étterem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Felszolgáló / pincér

Elvárások:

Szakirányú végzettség, Megfelelő munkatapasztalat, Igényesség, nyitottság, Dinamikus, barátságos személyiség, csapatkészség, Vendég- és minősorientáltság

Feladatok:

A vendégek által kért ételek és italok felszolgálását és a kapcsolódó szolgáltatásokat a tőle elvárható legmagasabb szakmai színvonalon biztosítja az udvarias és szakszerű felszolgálás előírásai szerint, Fogadja a vendégeket, ételeket, italokat szolgál fel

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Kiváló munkakörnyezet, Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged