Értékbecslés csoportvezető (Budapest)

28 éves szakmailag elismert, több bank szakértő partnereként szerződött XVI. kerületi szakértő cég irodájába, tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk

Értékbecslés csoportvezető

munkakörbe

Feladatok

  • Banki web felületen folyamatok kezelése, feltöltése
  • Megrendelések, munkák kiosztása, iktatása iktatórendszerben, nyomon követése, az elkészült szakvélemények elküldése a megrendelők részére,
  • Megrendelések teljesítésének nyomon követése, szükség szerint elősegítése,
  • Kapcsolattartás munkatársakkal és alvállalkozó kollégákkal
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel
  • Árajánlatok készítése
  • Elszámolások kezelése, számlázások
  • Szükséges álláshirdetések elkészítése, feladása, toborzás

Elvárások

  • Középfokú műszaki vagy felsőfokú végzettség
  • Felelősségteljesség
  • Önálló és precíz munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Kreativitás, rendszerelmélet
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Gyors, logikus gondolkodás
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Egyéb számítógépes ismeretek (Internet, Web-es felületek, MS Office, Excel)

Előnyök

  • Banki vagy társ szakmában eltöltött tapasztalat (ingatlankezelés, társasházkezelés, stb)
  • OKJ 52 Ingatlanközvetítő, vagy OKJ 53/54 Ingatlanvagyon értékelő végzettség
  • Ingatlan értékbecslő gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Fix fizetés, bejelentett munkaviszony
  • Felelősségteljes, változatos, pörgős munkakör
  • Kellemes, kulturált és modern munkakörnyezet

  • Jelentkezni fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal lehet.
  • A jelentkezők személyes adatait a www.advisors.hu oldalon közzétett adatkezelési tájékoztatóban rögzítettek szerint kezeljük.

Budapest