Folyamatfejlesztő (Budapest)

Van tapasztalatod termelővállalati folyamatfejlesztésben? Szívesen dolgozolnál egy érdekes területen? Jelentkezz most Folyamatfejlesztőnek parnerünkhöz!

Folyamatfejlesztő

Feladatok

  •         Dolgozói teljesítményértékelő rendszer támogatása és fejlesztése

  •          Technológiai folyamatok megismerése és hatékonyság fejlesztése

  •          Folyamatok dokumentálása (mérések és adatgyűjtés) és tervezése, ellenőrzése

  •          Normázás kialakítása és időszakos felülvizsgálata, javaslatok a változtatásra

  •          Munkautasítások és eljárások készítése

  •          Javaslatok a KPI-ok körére és célértékeire

  •          5S auditálás

  •          Vizuális menedzsment eszközeinek és adatainak biztosítása

  •          Gépek rendelkezésre állásának vizsgálata, elemzése, ciklusidők csökkentése

  •          Termeléshez kapcsolódó adatszolgáltatás

  •          SMED projektekben való részvétel

  •          VSM készítésében való részvétel és azok alapján fejlesztési projektek végrehajtása

  •          Minőségi költségek elemzése (kieső idők, belső nemmegfelelőségek stb.), adatszolgáltatás a termeléskontrollinghoz

  •          Üzemi adminisztráció támogatása, hibajavítások a vezetői információs rendszerben

Követelmények

Elvárás:

  • 3-5 éves termelővállalati tapasztalat folyamatfejlesztőként
  • vezetői információs rendszer ismerete
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • jó elemzési és problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés, proaktív személyiség
  • műszaki végzettség

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • Microsoft Dynamics Axapta ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, megbízhatóan hosszú távú munkahely
  • Szakmai továbbfejlődés lehetősége
  • Családias környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest