Folyamatmérnök (Szentgotthárd)

Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatmérnököt keresünk  egy családias, stabil vállalathoz:

Folyamatmérnök

Feladatok

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása;
  • Aktív részvétel a folyamatok standardizálásában;
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése;
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása;
  • A lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok technikai elbírálása;
  • Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása;
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése és termelés részére átadása;
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére (karbantartás, gépbeállítók, operátorok stb.), szükség szerint oktatások lebonyolítása;
  • Aktív kapcsolattartás más gyárak hasonló folyamatokért felelős munkatársaival;
  • Gyártógépek követelménylistáinak, specifikációinak összeállítása;
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása;
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minimum társalgási angol nyelvtudás;
  • MS Office ismerete;
  • Folyamatszemlélet;
  • Problémamegoldó készség;
  • Új technológiák elsajátítására és megismerésére való hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés;
  • Cafeteria;
  • Egyéb ösztönző rendszerek (jelenléti bónusz, karácsonyi prémium);
  • Családias, támogató munkaközeg;
  • Fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • SAP ismerete;
  • CAD/CAM szoftver ismerete.

Munkavégzés helye

  • Szentgotthárd, Körmend

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szentgotthárd