Fraud Analyst (Budapest)

Érdekel a légitársaságok világa, illetve szívesen foglalkoznál csalások kiszűrésével és megelőzésével? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Fraud Analyst

Feladatok

  • Bankkártyás csalások kiszűrése és megelőzése
  • Tranzakciók monitorozása különböző szempontok szerint
  • Kapcsolattartás bankokkal, repülőterekkel
  • Adminisztratív feladatok
  • Chargeback folyamatok kezelése
  • A csapat 0-24 órás lefedettséget biztosít, így a munkavégzés több műszakban történik

Követelmények

  • Analitikus szemléletmód, gyors döntéshozási készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Előny: banki tapasztalat, légitársaságnál szerzett tapasztalat
  • Különböző műszakokban való munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (cafeteria, otthoni irodai támogatás, bónusz, kedvezményes repülőjegy vásárlási lehetőség)
  • Home office (műszaktól függően akár heti 4-5 nap)
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai és soft-skill képzések
  • nyelvtanfolyamok (angol, francia, holland nyelven - kezdő szinttől is)
  • motiváló, barátságos és támogató csapat

Budapest