Fuvarszervező (nemzetközi szállítmányozás) (Budapest)

Fuvarszervező (nemzetközi szállítmányozás)

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása;
  • Kommunikációs csatornák használata belső folyamatok esetén;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása;
  • Belső szabályzatok, utasítások maradéktalan betartása.

Elvárások

  • Biztos, kommunikációképes angol nyelvtudásra;
  • Minimum középfokú végzettségre;
  • Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalatra;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekre.

Előnyök

  • Kommunikációképes Német/Francia/Spanyol nyelvtudás;
  • Logisztikai és vagy/ kereskedelmi végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, nagyvállalati környezet;
  • Magas szintű technikai és műszaki háttér;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fitneszterem a telephelyen belül;
  • Dolgozói kedvezmények;
  • Jó munkakörülmények;
  • Dolgozói parkoló;
  • Jó csapat, befogadó légkör;
  • Tapasztalt kollégák támogatása

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

  • Waberer’s International Nyrt. 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Budapest