Gépész fejlesztőmérnök (16-2857) (Heves vármegye)

Gépész fejlesztőmérnök (16-2857)

Nemzetközi érdekeltségű, innovatív autóipari gyártópartnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termékek tervezési és fejlesztési folyamatának vezetése és szabványok szerinti ellenőrzése,
  • 3D modellezésben való közreműködés,
  • A minőségi és költségcélok elérésének támogatása,
  • Dokumentáció elkészítése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi partnerekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Autóipari környezetben szerzett termékfejlesztési tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Bejárástámogatás, cafetéria, teljesítménybónusz, belsős képzések,
  • Modern munkakörnyezet támogató szakmai közeggel,
  • Hosszútávú munkalehetőség kiemelkedő presztízsű multinacionális vállalatnál.

A munkavégzés helye

Heves vármegye