Gépszerelő lakatos (Gödöllő)

A hirdetés már lejárt!

Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépszerelő lakatos

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Hegesztői bizonyítvány (ív, védőgázas, láng),
  • Műszaki rajzok olvasásában való jártasság,
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves munkatapasztalat,
  • Önálló munkavégzés,
  • Igényesség, pontosság, precizitás,
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakvizsga,
  • Híddaru kezelői jogosítvány,
  • Targonca kezelői jogosítvány,
  • C kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Emelőgépek (daruk, kosaras emelők) járműre szereléséhez szükséges segédalvázak, felépítmények, tartozékok gyártása, felszerelése,
  • Szervizre érkező emelőgépek esetén felmerülő lakatos munkák elvégzése,

Megbízóról:

  • A különleges gépjárművek tervezésére és építésére 2003-ban megalapított cég elsődleges célja a tökéletes jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása,
  • Ügyfeleik igényeinek maximális kielégítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony,
  • Munkaruha csomag (próbaidő után),
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Modern, korszerű munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Nem betanított munka, egyedi gyártás, változatos munkavégzés,
  • 1 műszakos munkarend (7:30-16:00),
  • Szabad hétvégék,
  • Munkába járás támogatás,
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Gödöllő