Grafikus (Budapest)

Csatlakozz Te is az Euronics csapatához marketing csapatunk grafikusaként! Szeretnéd aktívan és proaktívan formálni az Euronics márka vizualitását? Hiszel abban, hogy a kereskedelmi és márkaüzenet nem ér célt a megfelelő képi világ nélkül? Elválaszthatatlannak tartod az offline és online marketingkommunikációt, integrált marketingben gondolkodsz? Különösen nyitott vagy a digitális világra, nem riadsz vissza attól, ha el kell merülnöd az újdonságokban, és úttörőként szinte azonnal implementálnod azokat? Kisujjból kezeled az Adobe programokat, így nem okoz gondot feketeöves grafikusként egy gombnyomásra becsatlakoznod a marketing csapat körforgásába? Akkor Téged keresünk!

Grafikus

Amiben számítunk rád

  • Kereskedelmi és márkaspecifikus kampányok vizuális koncepciójának megalkotása, ezek leképezése online és offline felületekre, hirdetési csatornákra
  • Weboldalhoz kapcsolódó grafikai anyagok tervezése és készítése
  • Landing oldalak kreatív anyagainak elkészítése
  • Social média felületek kommunikációs anyagainak készítése
  • Animációk készítése, videós tartalmak vágása, utómunkája

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Adobe programok (Photoshop, InDesign, Illustrator) haladó szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél marketing területen, online fókusszal, jártas vagy az online és offline vizualitáshoz kapcsolódó trendekben, folyamatosan követed azokat
  • Dolgoztál már weboldal admin felülettel
  • Egyaránt jól, precízen és gyorsan dolgozol csapatban és önállóan
  • Személyiséged proaktív, nyitott és kiemelkedően kommunikálsz

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Alapszintű html ismeret

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Nálunk elismert szakértő lehetsz
  • Értékeljük a tudásodat és új dolgokat tanulhatsz nálunk
  • Kreatív, izgalmas projekteken dolgozhatsz, sokszor úttörőként az iparágban
  • Szoros együttműködés a cégen belül, ahol jófej és segítőkész kollégáidhoz, illetve vezetőidhez bármikor fordulhatsz
  • Folyamatos innováció
  • Cégünk hosszú távú lehetőséget és stabilitást jelent a kollégáinknak
  • 34 éve alapított magyar tulajdonú nagyvállalat vagyunk, #2 szereplő a műszaki cikkek piacán és #7 webshop Magyarországon
  • Heti 2 nap Home Office

Egyéb

heti 3 nap Budapest, 11. kerület

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest