Grafikus munkatárs (betanított) (Abony)

A hirdetés már lejárt!

Grafikus munkatárs (betanított)

Leírás

Szereted az ékszereket? Rendelkezel szép érzékkel? Akkor itt a helyed!

Nemesfém termékek gyártásához keressük új munkatársainkat Betanított grafikus pozícióba!

További információhoz elérhetőségünk: +36301786768
Jelentkezés önéletrajz megküldésével a [email protected] e-mail címen.

Feladatok

  • Vevői igények teljesítése,
  • Tervezés szoftver segítségével.

Elvárások
Munkájára igényes munkatárs jelentkezését várjuk, aki:
  • Megbízható,
  • Rendelkezik esztétikai érzékkel,
  • Éles a látása,
  • Törekszik a minőségre,

Amit kínálunk
  • Igényes, tiszta munkakörnyezet
  • Idényjellegű munka (várhatóan május végéig)
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatása 20.-/ km vagy tömegközlekedés esetén 86%-ban

Bejárásodat INGYENESEN biztosítjuk céges buszjárattal Szolnokról, és Törökszentmiklósról!
  • További információkért érdeklődj az alábbi elérhetőségen: +36301786768

Munkavégzés helye

Abony

Abony